Bergüzar Korel’den Halit Ergenç’e Mesaj! ‘Hakkını Helal Et…’

2009 yılında dünya evine giren Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, önceki akşam evliliklerinin 11. yılını kutladı. Arkadaşlarıyla kutlama yapan çiftten Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşıma imza attı.

Bergüzar Korel’den Halit Ergenç’e Mesaj! ‘Hakkını Helal Et…’

Geçen aylarda ikinci çocukları Han’ı kucaklarına alan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, önceki akşam evliliklerinin 11’inci yılını kutladı. Çifte, bu mutlu günlerinde yakın arkadaşı, Şükran Ovalı-Caner Erkin, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Onur Büyüktopçu ve Rıza Koca eşlik etti.

“YAŞADIĞIM HER ŞEY BİN KEZ HELAL OLSUN…”

Halit Ergenç ile çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmeyen Bergüzar Korel, altına duygu dolu satırlar düştü: “Canım sevgilim. Seninle geçirdiğim her an. Birlikte yaşadığımız tüm mutluluklar, uğruna döktüğüm her gözyaşı, hayallerimiz, umutlarımız kavgalarımız, korkularımız, inadımız ve her inadımızın sonunda daha büyük bir sevda ile birbirimizi bulmamız. Yaşadığım her şey bin kez helal olsun sana. Sen de helal et. Allah bize evlatlarımızla sağlıkla ve huzurla uzun yıllar yaşamayı nasip etsin. Seni çok seviyorum. 11. yılımız kutlu olsun.”

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI…

Çifti bu günde yalnız bırakmayan isimlerden Şükran Ovalı da Instagram hesabından toplu çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, “Canlarım bir ömür aşkla geçsin. Şimdiyle kalın… 11. yılınız kutlu olsun” notunu yazdı.

Bergüzar Korel’den Halit Ergenç’e Mesaj! ‘Hakkını Helal Et…’

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 09:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE