Bergüzar Korel Gözyaşlarını Tutamadı! ‘Sizi Üzmek İstemiyorum Ama…’

SMA’lı hastalar için video paylaşımında bulunan Bergüzar Korel, gözyaşlarına hakim olamadı. Video boyunca ağlayan Korel, yaşananların ne kadar acı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Bergüzar Korel Gözyaşlarını Tutamadı! ‘Sizi Üzmek İstemiyorum Ama…’

Mart ayında ikinci kez annelik duygusunu tadan ve Han adını verdiği oğlunu kucağına alan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında göz yaşlarını tutamadı. SMA hastalarının ilaçlarını daha kolay bulabilmeleri adına yetkili kişilere çağrıda bulundan Korel, neredeyse tüm video boyunca ağladı ve yaşananların ne kadar acı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

“DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMIYORUM AMA…”

“Duygu sömürüsü yapmıyorum ama… Ben bir anne olarak bu çocukların, bu haline dayanamıyorum… Lütfen sizden rica ediyorum bu çocukları sahiplenin…” diyerek sözlerine başlayan Bergüzar Koral, paylaşımının altına ise “Sizi üzmek istemiyorum… Ama lütfen sesimi duyun… Bu çocukların sesini duyun… Boğazı delik olduğu için sesi çıkmadan ağlayan o meleğin sesi olun” notunu düştü.

SÜREKLİ ÇAĞRIDA BULUNUYOR…

SMA’lı çocuklar için paylaşımlar yapan Bergüzar Korel, sürekli olarak yardım çağrısında bulunuyor. Korel, geçtiğimiz günlerde de bir spor kulübü için başlatılan kampanyaya yapılan yardımları örnek göstererek, çocuklar için de iş insanlarına seslenmişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE