Bergüzar Korel'den Cardi B'ye 'Bu Benim Kocam' Göndermesi!

Oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından eşi Halit Ergenç'in başrolünde oynadığı Muhteşem Yüzyıl'ı beğenerek izlediğini söyleyen şarkıcı Cardi B'ye göndermede bulundu.

Bergüzar Korel'den Cardi B'ye 'Bu Benim Kocam' Göndermesi!

Instagram üzerinden milyonlarca takipçisi bulunan RAP şarkıcısı Carbi B, Muhteşem Yüzyıl dizisini izlerken çektiği bir videoyu paylaşmıştı. Paylaşımı kısa sürede ses getirince Cardi B, dizinin hayranı olduğunu söylemişti. Şarkıcının bu açıklaması gündemdeki sıcaklığını korurken Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel’den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Aracı ile yolculuk yaparken eşi Halit Ergenç’in reklam afişini gören Bergüzar Korel, “Kimin kocası bu, bu benim kocam” şarkısına eşlik ettiği videoyu Cardi B’yi de etiketleyerek paylaştı. Korel, videoya “anlatın ablaya” notunu yazdı.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE