Berfu ve Eser Yenenler Çiftinin Bebeklerinin İsmi Belli Oldu!

Kuzey’in ardından ikinci kez anne ve babalık heyecanı yaşayan Berfu Yenenler ile Eser Yenenler, doğacak bebeklerine Mete ismini vereceklerini duyurdu.

Berfu ve Eser Yenenler Çiftinin Bebeklerinin İsmi Belli Oldu!

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren ve ilk çocukları Kuzey’i Ekim ayında kucaklarına alan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti ikinci çocuk heyecanı yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını duyuran Berfu Yenenler, bu kez de doğacak olan oğlunun adını açıkladı.

“HEYECANLA, AŞKLA…”

Berfu Yenenler, yaptığı paylaşımla bebeklerine Mete ismini vereceklerini duyurdu: “Bu sefer erkenden karar verdiğimiz ismi sizinle de paylaşma vaktimiz. İkinci kez anneliği yaşayabildiğim için çok şanslıyım, tekmelerini duyabildiğim için, tekrar böyle hissedebildiğim için, kalbini dinleyebildiğim için çok şanslıyım. Heyecanla ve aşkla seni bekleyen çok güzel bir ailen var burada, kavuşmak için gün sayıyoruz. Mete Emmi sağlıkla kucağımıza gel.”

Berfu ve Eser Yenenler Çiftinin Bebeklerinin İsmi Belli Oldu!

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 18:21

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE