Berfu-Eser Yenenler Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde ikinci bebek müjdesini hayranlarıyla paylaşan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çiftinin, bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Kuzey’e erkek kardeş geliyor.

Berfu-Eser Yenenler Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız geçtiğimiz yıl evlenmiş ve ilk çocuklarını da ekim ayında kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz günlerde ikinci bebek müjdesini hayranlarıyla paylaşan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çiftinin, ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

eser

Geçtiğimiz günlerde ünlü çiftten güzel bir haber daha gelmişti. Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ve oğulları Kuzey ile birlikte çekilmiş olan fotoğraflarını paylaşarak, hamile olduğunun müjdesini vermişti.

berfu

25 yaşındaki Yenenler, paylaşımına "Eveeeet artık güzel haberi size de verme vaktimiz geldi. Kuzey'e kardeş geliyor" notunu düştü. Aynı pozu kendi hesabından paylaşan Eser Yenenler ise "Kuzey ile anlamlandırdığımız hayatımız artık daha anlamlı hale geliyor .. Kuzey emmi abi oluyor" dedi.

ÇİFTİN İKİNCİ BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

4 aylık hamile olan Berfu Yenenler ikinci bebeklerinin cinsiyetini yayınladığı bir video ile duyurdu.Kuzey'e erkek kardeş geliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 08:56

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE