Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu'nun 'Makarna' Pozu

Yıllardır devam eden dostlukları ile bilinen Esra Dermancıoğlu ve Beren Saat fırsat buldukça bir araya geliyor ve keyifli vakit geçiriyor. Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini bu mutluluğa ortak etti. “Yıllardır yanında en iyi hissettiğim dostum berenkom” notunu düştü.

Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu'nun 'Makarna' Pozu

Beren Saat’i bir an olsun yalnız bırakmayan Esra Dermancıoğlu, tam bir kötü gün dostu olduğunu göstermişti. Zaman zaman Beren Saat’le kendi evinde bir araya gelen Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından o anlardan birini paylaştı.Her zaman ne kadar iyi makarna pişirdiğinden bahseden Esra Dermancıoğlu, yaptığı bir makarna ile poz verirken Beren Saat de o anı ölümsüzleştirmiş.

beren saat esra dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu bu kareyi takipçileriyle “Yıllardır yanında en iyi hissettiğim dostum berenkom” notunu düşerek paylaştı. Saat de arkadaşının bu paylaşımına bol miktarda kalp emojisi ile cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 17:34

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE