Berdan Mardini’nin 11 Yıllık Evliliği Bitti! İşte Sebebi…

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile Fatoş Mardini boşandı. Berdan Mardini'nin avukatı tarafından yaptığı açıklamada, boşanma nedeninin 'şiddetli geçimsizlik' olduğu belirtildi.

Berdan Mardini’nin 11 Yıllık Evliliği Bitti! İşte Sebebi…

Berdan Mardini ile Fatoş Mardini hakkındaki boşanma iddiaları doğru çıktı. 2010 yılında evlenen Berdan Mardini ile Fatoş Mardini çiftinin 11 yıllık evlilikleri sona erdi. Ünlü türkücü Mardini, avukatı Nezir Burak Beliktay aracılığıyla yazılı açıklama yaptı.

Berdan Mardini’nin 11 Yıllık Evliliği Bitti! İşte Sebebi…

“ÇOCUKLARIN VELAYETİ BABADA KALACAK…”

Berdan Mardini'nin avukatı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ülkemizin değerli sanatçılarından müvekkilimiz Berdan Mardini'nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Taraflar arasında evliliklerinin başlangıcında bulunan duygu ve düşünce birliği zamanla yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak yaşam her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır.

Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalarak anlaşmalı boşanma yoluyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır. Bu süreçte müvekkilimiz hakkında sosyal medya ve basın organlarında hakaret ve iftirada bulunan kişilerle ilgili yasal haklarımızı kullanacağımızı önemli bildiririz.”

Berdan Mardini’nin 11 Yıllık Evliliği Bitti! İşte Sebebi…

11 yıllık evliliklerini sonlandıran çiftin, Ezmira ve Miran adında iki çocukları bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER