Bensu Soral ile Hakan Baş'ın evliliğinde çocuk krizi mi yaşanıyor?

2018'de ilişkilerini evlilikle taçlandıran Bensu Soral-Hakan Baş çiftinin çocuk meselesi yüzünden aralarının bozulduğu iddia edildi.

Bensu Soral ile Hakan Baş'ın evliliğinde çocuk krizi mi yaşanıyor?

"İçerde" dizisi ile yıldızı parlayan, son olarak "Cam Tavanlar" ile ekranlarda boy gösteren Bensu Soral, 2018’de İş İnsanı Hakan Baş ile nikah masasına oturmuştu. İkilinin evlilikleri yolunda giderken son dönemde birlikte görüntü vermemeleri merak konusu olmuştu. Ünlü çiftin ilşkileri hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

bensu soral

Aşklarını 2018 yılında  nikah masasına taşıyan Soral ve Baş arasında çocuk krizi yaşandığı iddia edildi. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı..

KARİYERİ SEÇTİ 

Kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncunun, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır" cevabı verdiği öğrenildi.. Eşinin çocuk olayına sıcak bakmaması üzerine sinirlenen ünlü işadamının moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi.. Şu sıralar ise ikilinin arasındaki krizin çözülmediği ve evlerini ayırmaya karar verdikleri de konuşulanlar arasında..

bensu soral gelinlik

"ÇOCUK İSTİYORUZ" DEMİŞTİ

Bu arada Bensu Soral geçtiğimiz yıl gazetecilerin "Anne olmayı istiyor musunuz?" sorusuna, "Eşim Hakan'la bir çocuk çok istiyoruz. Ama her şeyin bir vakti, zamanı var. Şu an işlerime odaklandım" cevabı vermişti.

YORUM EKLE