Bengü'den doğacak kızına duygu dolu sözler

Ünlü şarkıcı Bengü Instagram sayfasından dün 32 haftası dolan hamilelik sürecinde, doğacak olan kızına hitaben duygu dolu satırlar kaleme aldı. 

Bengü'den doğacak kızına duygu dolu sözler

Ünlü şarkıcı Bengü Instagram sayfasından dün 32 haftası dolan hamilelik sürecinde, doğacak olan kızına hitaben duygu dolu satırlar kaleme aldı. Instagram sayfasından kızına hitaben; 

"BUGÜN ÖĞRENMİŞTİM SENİ MİNİK KIZIM... Bu fotoğraftan tam da birkaç saat önce...Babanı aradığım an, evde gözyaşlarımı tutamayıp sağa sola bilinçsizce koşturduğum o saniyeler dün gibi...O kadar çok duyguyu bir arada hissediyordum ki bu fotoğraf çekildiği o an, tarifi mümkün olmayacak kadar büyük bi sevinç, heyecan, merak, kaygı, korku...hepsini bir arada birkaç saat içinde yaşayıverdim...Acaba beni neler bekliyordu? Bedenime, ruhuma neler eklenecekti? Acaba sonuna kadar sağlıkla gidebilecek miydik? Sana yetebilecek miydim? Başarabilecek miydim? İyi bir anne olabilecek miydim? Bu dokuz ayda neler atlatacaktık? Baban, sen, ben, biz olabilmek...Allah ım ne güzel duygulardı ve ne güzel şu an ...Seninle 32 haftayı tamamlarken minik ellerini, ayaklarını, içimde atan kalbini hissedebilmek, bugünlere sağlıkla gelebilmek o kadar güzel ki...Ve ne şanslıyız ki dualarıyla ve iyi dilekleriyle heyecanımızı paylaşan kocaman bir ailemiz, tanıdık tanımadık onca dostumuz, kardeşimiz var...seni çok seviyoruz kızım…heyecanla, sağlıkla gelmeni bekliyoruz...Bugünüme ve hayatımdaki en kutsal, en hassas, en zorlu ama bir o kadar da mutlu süreçte yanımda olan herkese şükrederken, benim gibi anne olabilmek isteyen tüm adaylar; sizler de hep dualarımdasınız" notunu düşen ünlü şarkıcı bu paylaşımıyla yoğun ilgi gördü. 

YORUM EKLE