Ben Fero: İnsan sevmeyenden faşist olur, sanatçı olmaz

Ünlü rap şarkıcısı Ben Fero, popçu Demet Akalın'a klibinde yer vermesinden dolayı yöneltilen eleştirilerle ilgili olarak, "İnsan sevmeyen adamdan faşist olur, sanatçı olmaz. Demet Akalın kadar arkamda duramadınız" dedi.

Ben Fero: İnsan sevmeyenden faşist olur, sanatçı olmaz

Türkiye'de son dönem rap müziğin önde gelen isimlerinden biri olan Ben Fero, son dönemde kendisine yöneltilen eleştirilere kişisel Twitter hesabından toplu bir cevap verdi.

Norm Ender ile kıyaslanmaktan rahatsız

İsim vermeden, yaz aylarında 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla gündeme gelen Norm Ender ile kıyaslanmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Ben Fero, Demet Akalın'ı klibinde oynatmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Demet Akalın kadar arkamda duramadınız"

Ben bir popçuyla da düet yapmadım. Türkiye'de herkesin tanıdığı bir pop sanatçısını klibimde ağırladım. Anlayana rap'in geldiği noktayı, gücünü gösterdim ama tabii gözler kör olmuş kıskançlıktan. Hayırdır lan vatan mı sattık, gariban mı ezdik, ayrım mı yaptık? Kaç kişi diyebildi "Kardeşlerimiz her soydan" diye, gösterin bakıyım. Duymak isteyene mesaj hep var. Dilinizi mi varmıyor? İnsan sevmeyen adamdan faşist olur, sanatçı olmaz. Demet Akalın kadar arkamda duramadınız.

Ben Fero'nun Twitter'dan yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

Ben Fero - Demet Akalın

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER