Belediye Başkanıyla yasak aşk iddiasında kan çıktı! Şoförünün karısına..

Antalya'nın Elmalı belediye başkanı Halil Öztürk ile yasak aşk yaşadığını iddia ettiği karısı Sümeyra Tilki'nin Whatsapp mesajlarını deşifre eden Halil Tilki, evinin önünde silahla vuruldu.

Belediye Başkanıyla yasak aşk iddiasında kan çıktı! Şoförünün karısına..

Antalya'nın Elmalı ilçesinde Ahmet Tilki, evine gireceği sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce av tüfeğiyle açılan ateş sonucu bacağından vurularak, yaralandı. Hastanede tedaviye alınan Ahmet Tilki, geçen yıl Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile eşinin 'yasak aşk' yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti. 

sümeyra tilki halil öztürk ahmet tilki

AHMET TİLKİ'Yİ KİM ÖLDÜRMEK İSTEDİ?

Antalya Elmalı'ya bağlı Yuva Mahallesi'nde dün gece evine gelen Ahmet Tilki'ye (39) kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tüfekle ateş açıldı. Sağ bacağına isabet eden saçmalar nedeniyle yaralanan Ahmet Tilki, çağrılan sağlık ekibi tarafından ambulansla götürüldüğü hastanede tedaviye alındı. Ahmet Tilki'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, jandarma olayla ilgili inceleme başlattı. 

SÜMEYRA TİLKİ ahmet tilki

Öte yandan Ahmet Tilki geçen yıl temmuz ayında mevcut Elmalı Belediye Başkanı İYİ Partili Halil Öztürk ile eşi Sümeyra Tilki'nin (32) 'yasak aşk' yaşadığını ileri sürmüştü.  Eşi Sümeyra Tilki ise asıl aldatılanın kendisi olduğunu öne sürerek Ahmet Tilki'nin başka bir kadınla fotoğrafları olduğunu iddia etmişti.

İŞTE SÜMEYRA TİLKİ İLE BAŞKAN HALİL ÖZTÜRK ARASINDA GEÇEN WHATSAPP GÖRÜŞMELERİ

sümeyra tilki whatsapp mesajları

sümeyra tilki whatsapp mesajları

sümeyra tilki whatsapp mesajları

sümeyra tilki whatsapp mesajları

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 21:11

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE