Belçim Bilgin Ekranlara Geri Dönüyor (Video Haber)

Belçin Bilgin, uzun bir aranın ardından ekranlara dönüyor. Yer alacağı proje hakkında konuşan güzel oyuncu, “Benim için özel ve heyecanlı olacak gibi hissediyorum” dedi.

Belçim Bilgin, ‘Avrat Otu’ isimli ilk kişisel sergisi için Nurgül Yeşilçay’a destek ziyaretinde bulundu. Sergiyi gezmeden önce sorularımızı yanıtlayan güzel oyuncu, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

“BENİM İÇİN HEYECANLI OLACAK…”

Hekimoğlu’ dizisi ile ekranlara döneceğinin müjdesini veren Belçim Bilgin, “İki hafta içinde filan çekimlere gireceğim. Çok sevdiğim arkadaşlarımla da çalışacağım. Beğendiğim oyuncularla da çalışacağım. Benim için özel ve heyecanlı olacak gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı. Belçim Bilgin, dizide Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi ‘Selin’ karakterine hayat verecek.

Eski eşi Yılmaz Erdoğan’ın ‘Bin Aşık Yılı Uzakta’ adlı şiir kitabında, kendisi için yazdığı şiir hakkında da konuşan güzel oyuncu, tekrar evlilik olup olmaması hakkındaki sorulara ise yanıt vermekten kaçındı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER