Bekir Aksoy, Nazife Oğlakçoğlu ile evlendi

Oyuncu Bekir Aksoy meslektaşı Nazife Oğlakçıoğlu'yla dünya evine girdi. Dün akşam sade bir törenle evlenen çiftin bu hızlı kararı şaşırttı.

Bekir Aksoy, Nazife Oğlakçoğlu ile evlendi

Çiçek Taksi dizisiyle akıllarda yer edinen Bekir Aksoy, meslektaşı Nazife Oğlakçıoğlu ile hayatını birleştirdi. Hızla alınan evlilik kararı Oğlakçıoğlu'nun hamile olduğu ihtimalini akıllara getirirdi.

İkinci kez evlenen Bekir Aksoy, Nazife Oğlakçıoğlu ile sade bir düğün tercih ederken çiftin yakınları da törene katıldı. Bir mekanda kutlama yapan çiftin birlikte şarkı söylerken yaşadığı duygusal anlar oyuncu Çiçek Dilligil'in kaydettiği görüntülere yansıdı.

Bekir Aksoy kimdir?

Ankara'da 1969'da dünyaya gelen Aksoy, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan 92'de mezun olmuş, henüz 20'li yaşlarına varmadan Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile birlikte "Damdaki Kemancı" oyununda oynamıştır. "Tohum ve Toprak"ta ise Haluk Kurtoğlu ile sahneye çıkmıştır. Kenan Işık'ın yönetiminde de bir oyunda bol göstermiştir.

Dormen Tiyatrosu iki yıl, Gülriz Sururi ile iki sezon, Kent Oyuncuları ile 6 sezon oynayan Aksoy, Kenter Tiyatrosu'nda da Müşfik Kenter ile birlikte "Helen Helen" adlı iki kişilik oyunda izleyiciyle buluşmuştur. Diğer oyunlarından bazıları ise, Yolun Yarısı, Uşak Ne Gördü?, Sokak Kızı İrma, Ver Elini Broadway ve Çok Uzak Fazla Yakın'dır.

Aksoy, 2013 yılında Derya Çavuşoğlu ile yaptığı ilk evliliğini 2017'de sonlandırmıştır.

Nazife Oğlakçıoğlu kimdir?

Aksoy gibi tiyatro oyuncusu olan Nazife Oğlakçıoğlu, Sanat Kurumu'nca 2015'te Övgüye Değer Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Ödülünü Ermişler ya da Günahkarlar oyunuyla alan Oğlakçıoğlu, ayrıca birçok oyunda rol almıştır. Nafize Oğlakçıoğlu'nun Ben ve Sen, Yeraltından Notlar, Ya Devlet Başa, Ya Kuzgun Leşe, Çingeneler Gökyüzünde Yaşar, Felatun Bey ile Rakım Efendi gibi görev almıştır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER