Behzat Ç. ve Saygı'nın Ercüment Çözer'i Nejat İşler'den radikal karar: Evi barkı kapattı!

Uzun süre önce Bodrum'a yerleşen oyuncu Nejat İşler, oradaki evini kapatıp, İstanbul'daki bir otele yerleştiğini açıkladı.

Behzat Ç. ve Saygı'nın Ercüment Çözer'i Nejat İşler'den radikal karar: Evi barkı kapattı!

Blu TV'de 2. sezonuyla seyirci karşısına çıkan Saygı dizisinde birlikte rol alan ünlü oyuncular Nejat İşler ve Erkan Can, YouTube'da yayınlanan 'Loş Sohbet' programına konuk oldu. Hayatından bahseden Nejat İşler, otelde yaşama kararından ve yönetmenlik yapmakla ilgili konuştu.

nejaty işler

KAZANCINI YEĞENLERİNE BIRAKACAKMIŞ

Özyurtlu'nun "Maddi anlamda güvence altında mısın?" sorusu üzerine konuşan Nejat İşler, "Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Ters bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir şekilde. Lüksüm yok çünkü. Arada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar" dedi.

nejat işler

"EŞYALARIM KUTULARDA"

Ayrıca Bodrum'daki evini kapatıp İstanbul'da Taksim bölgesinde bir otele yerleştiğini söyleyen İşler, sözlerine şöyle devam etti:


Eşyalarım kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Çok eşya edinmedim. Bu bana eksik değil, aksine özgür hissettiriyor. Bu kararı vermem de enteresan oldu. Benim eski işim, saklamacı bir iş; kitaptı, plaktı, objeydi. Evim depo gibiydi. Ondan kurtuldum. Tasarlayarak yapmadım bunu. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda. Bir şey lazım olursa gider alırım, ne olacak?

nejat işler

ERKAN CAN: HAK VERİYORUM 

Ünlü oyuncu Erkan Can da İşler'in minimal yaşam tarzını doğru bulduğunu söyleyip, "Hak veriyorum. Hep alıyoruz. Gardıroba bakıyorum, giymediğim o kadar çok şey almışız ki... Almıyorum artık. Aldıklarımın da çoğunu vereceğim sağa sola." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE