Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy Çifti Aşk Tazeledi (Video Haber)

Bodrum'da tatil yapan Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner çifti, Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer tarafından görüntülendi... İkilinin mavi sulardaki sarmaş dolaş halleri, "Aşkları hala ilk günkü gibi taze" dedirtti.

Seksenler dizisinde tanışan ve evlenen Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy çifti, aşklarında 5 yılı geride bıraktı... Sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen çift, soluğu tatilde aldı.

AŞKLARI İLK GÜNKÜ GİBİ

Tatil için Bodrum'u tercih eden çift, Ortakent Yahşi’deki halk plajında Magazinburada.net Muhabiri Kamil Sümer tarafından görüntülendi. İkilinin denizdeki romantikanları gözlerden kaçmadı.

Sosyal medya hesaplarından sık sık komik videolar paylaşan Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy ikilisi, başbaşa çıktıkları tatilde de ne kadar iyi anlaştıklarını gözler önüne serdi. Mavi sularda liseli aşıklar edasıyla oyunlar oynayan ve gülücükler saçan çift, kameralarımıza an be an yansıdı.

Magazinburada.net Bodrum / Kamil Sümer

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 15:48

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE