Bedelli askerlik yapmam diyen İdo Tatlıses'e yemin töreninde sürpriz

Bedelli askerlik görevini yerine getiren İdo Tatlıses’in yemin törenine, babası İbrahim Tatlıses, annesi Derya Tuna, sevgilisi Yasemin Şefkatli ve arkadaşları katılarak ünlü şarkıcıya sürpriz yaptı.

Bedelli askerlik yapmam diyen İdo Tatlıses'e yemin töreninde sürpriz

Şarkıcı İbrahim Tatlıses ile oyuncu Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses, bedelli askerlik yasasından faydalanarak askere gitmişti. Kariyerine DJ olarak başlayan, sonrasında çıkardığı albüm ile şarkıcılığa adım atan Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses'de pek çok ünlü gibi bedelli askerlikten yararlananlardan.

"Gitmemek aptallık olur"

Bedelli askerlik ile ilgili daha önce "Herkes gidiyor, ben neden gitmiyorum? Aptallık olur benim gitmemem. Böyle bir hak varsa, devlet vermişse bu hakkı normal gitmem." açıklamasını yaparak tepki toplamıştı.

Bu gün tezkeresini alan İdo Tatlıses'in yemin törenine babası İbrahim Tatlıses, annesi Derya Tuna, sevgilisi Yasemin Şefkatli ve arkadaşları da katılarak ünlü şarkıcıya sürpriz yaptı. Tatlıses'in yemin törenine ait görüntüleri Derya Tuna sosyal medyasında paylaşırken, İbrahim Tatlıses'in de yemin törenine gelişi dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER