BBC dizisinde rol almıştı. Hazar Ergüçlü'den ilk fotoğraf geldi

'The Mallorca Files' adında bir BBC yapımı olan dizide oynayan güzel oyuncu Hazar Ergüçlü'nün ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

BBC dizisinde rol almıştı. Hazar Ergüçlü'den ilk fotoğraf geldi

Hazar Ergüçlü BBC dizisinde! İlk kare yayınlandı!

'The Mallorca Files' adında bir BBC yapımı olan dizide yer alan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün ilk görüntüsü ortaya çıktı. Ergüçlü, dizide hamile bir kadını canlandırıyor.
Hazar Ergüçlü BBC dizisinde! İlk kare yayınlandı!
Bu haberi paylaş   
 
Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, BBC One ekranlarında 25 Kasım’da yayına giren The Mallorca Files adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alacak. 'Number One Fan' isimli dördüncü bölümde ekran karşısına çıkacak olan Ergüçlü, 'Azra Bolat' adında hamile bir makyözü canlandırıyor.

Hazar Ergüçlü, çekimler için aylar önce İspanya’nın Mayorka adasına gitmişti. Dan Sefton’ın yönetmen koltuğunda oturduğu The Mallorca Files’ın başrollerinde Elen Ryhs ve Julian Looman yer alıyor. 10 bölümlük polisiye dizide, Alman ve İngiliz iki dedektif Mayorka’da gizemli cinayetleri çözmeye çalışıyorlar.

Hazar Ergüçlü’nün Çağatay Ulusoy ile başrollerinde oynadığı Hakan: Muhafız dizisinin ise üçüncü sezonu önümüzdeki aylarda yayınlanacak.


 

Ecem Köksal

YORUM EKLE