Bay Yanlış Dizisinin Çekildiği Ev Merak Konusu Oldu: Sahibi Bakın Kim Çıktı

Bay Yanlış dizisinin çekildiği terasında havuzu bulunan ev izleyenleri büyülemişti. Lüks evin şarkıcı Linet'e ait olduğu ortaya çıktı.

Bay Yanlış Dizisinin Çekildiği Ev Merak Konusu Oldu: Sahibi Bakın Kim Çıktı

Ünlü oyuncu Can Yaman ve Özge Gürel'in başrolünü paylaştığı Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev görenleri büyüledi... Senaryosu ile kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizide en dikkat çeken detay terasında havuzu bulunan ev oldu. 

EVİ İÇİN SERVET ÖDEDİ

Dizinin senaryosu, oyuncu kadrosu kadar başrol karakterlerden olan Özgür'ün (Can Yaman) oturduğu ev merak konusu oldu. Bay Yanlış dizisindeki evin gerçek sahibi ise sanat dünyasından, güçlü sesi ile tanınan Linet çıktı. Linet sahibi olduğu bu dubleks ev için tam 1 milyon 250 bin dolar ödedi. Servet değerinde olan bu daire 18. katta yer alıyor. Evin terasından ise Adalar görünüyor.

Bay Yanlış dizisinin çekildiği ultra lüks ev ünlü şarkıcının çıktı

NE KADAR KİRA ALDIĞI BİLİNMİYOR

Linet, Instagram hesabından deniz manzaralı terasından bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Evini Bay Yanlış dizisi için Gold Yapım'a kiralayan Linet'in yapımcıdan ne kadar kira aldığı ise henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 09:01

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE