Batuhan Karacakaya'nın annesinden üzen haber!

Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent karakterini canlandıran şimdilerde ise Survivor yarışmasıyla adından söz ettiren Survivor Batuhan Karacakaya'yı üzecek haber geldi. Gelen son bilgilere göre ise; Batuhan Karacakaya'nın annesi koronavirüse yakalandı.

Batuhan Karacakaya'nın annesinden üzen haber!

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da yarışmadaki duruşu ve kişiliğiyle oldukça sevilen Batuhan Karacakaya, dikkatleri üzerine çekmeyi her bölümde daha da artırıyor.

Batuhan Karacakaya'nın annesi korona oldu

AİLE ÖDÜLÜNÜ KAZANAMAMIŞLARDI

Son olarak Kırmızı takım oyuncuları aile ödülünü kazanamamış ve yalnızca kısa bir süreliğine ailesiyle görüşme imkanı verilmişti.

ANNESİYLE YETERİNCE HASRET GİDEREMEMİŞTİ

Annesine olan sevgisi ve düşkünlüğüyle bilinen Batuhan, ödülü kazanmamasına rağmen annesiyle hasret giderme imkanını çok kısa bir miktara sığdırabilmişti.

Batuhan Karacakaya'nın annesi korona oldu

ANNESİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI!

Mynet'in haberine göre; Sosyal medyada Diman Arcana ismindeki hesap, Karacakaya hakkındaki önemli gelişmeyi yayınlayarak "Survivor 2021 yarışmacılarından Batuhan Karacakaya'nın ailesinden üzücü haber! Geçmişte Aşk-ı Memnu dizisiyle tanınan ve birçok yapımda yer alan, şu anda da Survivor'da yarışan Batuhan'ın annesi Gülhayat Hanım koronavirüse yakalandı. Haberin Batuhan'a verilip verilmeyeceği ise henüz belirsiz; kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerini kullandı.

BATUHAN'A SÖYLENECEK Mİ?

Acun Ilıcalı'nın bu üzücü gelişmeyi Batuhan'a söyleyip söylemeyeceği ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 23:33

Selçuk Uzun

YORUM EKLE