Barış Murat Yağcı’dan Survivor 2021 Paylaşımı! Nisa’nın Yorumu Olay Oldu

Barış Murat Yağcı, Survivor 2021 paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Yarışmadan sonra aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı'nın yaptığı yorum ise olay oldu.

Barış Murat Yağcı’dan Survivor 2021 Paylaşımı! Nisa’nın Yorumu Olay Oldu

Survivor, Cumartesi günü yeni sezonu ile ekranlara geri döndü. İlk günden gündeme damga vuran Survivor hem yeni hem de eski yarışmacılarıyla konuşuluyor.

“NEREDEN NEREYE…”

Survivor 2020'de çok dikkat çeken Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'dan da Survivor paylaşımları geldi. Survivor'dan fotoğraflarını paylaşan Yağcı, altına “Ben sadece katılmak için değil, tarih yazmaya geldim. Survivor karakter oluşturmaz ortaya çıkarır. Yeni sezonda tüm yarışmacılara başarılar diliyorum. Sakatlık yaşamadan inşallah” yorumunda bulundu.

Bu paylaşıma Nisa Bölükbaşı ise ‘Nerden nereye’ yazınca fotoğrafa yorum yağdı. Sosyal medyayı ikiye bölen bu yoruma çoğu kişi ‘Siz hani kardeştiniz gerçekten nerden nereye’ diyerek tepki gösterdi.

Barış Murat Yağcı’dan Survivor 2021 Paylaşımı! Nisa Bölükbaşı’dan Olay Yorum

Yarışma boyunca kardeş olduklarını söyleyen ikili daha sonra ise sevgili olmuş ve herkesi şok etmişti. Öpüşme videoları sızan Barış ve Nisa bu durumu umursamamıştı aşklarını ilan etmişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahar alkan
Bahar alkan - 1 yıl Önce

Ya gerçekten nisayla sevgilimisin. Sana yakışmadi BARIŞ MURAT YAGICI

SIRADAKİ HABER