Barış Murat Yağcı Ve Nisa Bölükbaşı O Geceye El Ele Katıldı!

Geçtiğimiz gün Etiler'de kameraları karşılarında görüp panik olan Barış Murat Yağcı Ve Nisa Bölükbaşı, İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari'nin Kanyon'da düzenlediği organizasyona el ele katıldılar.

Barış Murat Yağcı Ve Nisa Bölükbaşı O Geceye El Ele Katıldı!

İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari, 'Covid-19' şarkısına İstanbul’da klip çekti. 1 milyon TL bütçesiyle dikkat çeken klip için Kanyon’da özel bir kutlama organize edildi. Mokhtari gecede yeni yaşını da kutladı. Geceye Survivor yarışmasının finalistlerinde Barış Murat Yağcı da katıldı.

''BURAYA KIZ ARKADAŞIYLA GELDİ''

Türk vatandaşı olan Pooyan Mokhtari’nin aynı zamanda yeni yaşını kutladığı gecceye, yakınlarının yanı sıra arkadaşı Barış Murat Yağcı da katıldı. Yağcı, “Survivor” yarışmasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı ile mekana el ele geldi.3Barış Murat Yağcı ile çok yakın arkadaş olduklarını söyleyen Pooyan Mokhtari, “Barış benim eski arkadaşım, kardeşim gibidir. Bu akşam buraya kız arkadaşıyla geldi. İkisini de çok seviyorum. Aile gibiyiz” dedi.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Başarılı sanatçı, İstanbul’a olan sevgisini ise şu sözlerle dile getirdi: “İstanbul’a ilk kez 3 sene önce gelmiştim. Burayı gördükten sonra başka hiçbir şehri sevemedim. Dünyanın en güzel şehri burası bence.” 

Pooyan Mokhtari

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 08:50

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE