Barış Murat Yağcı Ve Nisa Bölükbaşı'nın Panik Halleri!

Geçtiğimiz haftalarda Çeşme’de sarmaş dolaş görüntülenen ve aşk yaşadıkları iddia edilen Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Karşılarında gazetecileri görünce panik olan ikili ne yapacaklarını şaşırdı.

Barış Murat Yağcı Ve Nisa Bölükbaşı'nın Panik Halleri!

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı dün Levent'te dişçiden çıkarken Magazinburada.net kameralarına yansımıştı. İkilinin, 'ilişki' sorularını yanıtsız bırakması aşkı kabul ettiler dedirtirken, çift bu kez Etiler'de görüntülendi. Kameraları karşılarında gören iliki panik olup ne yapacaklarını şaşırdı. 

'Survivor'da gönüllüler takımında birlikte yarışan Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı çifti, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

İkili, karşılarında gazetecileri görünce ne yapacaklarını şaşırdı. Yağcı'nın yanından uzaklaşmaya çalışan Bölükbaşı, kahkaha atarak gülmeye başlasa da Yağcı, durumu kurtarmaya çalıştı.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

 Trafikte fark ettikleri taksiye doğru yönelen çift, yarışmada sergiledikleri performansı İstanbul trafiğinde gösterdiler.

barış murat yağcı

Barış Murat Yağcı-Nisa Bölükbaşı, yoğun trafikte taksiye binerek uzaklaştı. Öte yandan Yağcı'nın, 'Survivor 2020'de gönüllüler takımında birlikte mücadele ettiği Nisa Bölükbaşı ile yarışma sonrası sarmaş dolaş görüntülenmesi dikkat çekmişti.

Aşk yaşadıkları iddia edilen ikili, geçtiğimiz haftalarda Alaçatı'da görüntülenmişti. İzmirli olan Yağcı, sevgilisi Bölükbaşı’nı babasının Alaçatı Hacımemiş'de bulanan kumrucu dükkanına götürdü.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 08:59

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE