Barış Murat Yağcı - Nisa Bölükbaşı aşkını bu sözlerle bitirdi!

Oyunculuk, şarkıcılık, yazarlık gibi pek çok renkli kimliğe sahip olan Barış Murat Yağcı, Sabah Youtube kanalında Yasemin Döngel'in konuğu oldu. Yağcı, Bölükbaşı ayrılığı ile ilgili çok net konuştu.

Barış Murat Yağcı - Nisa Bölükbaşı aşkını bu sözlerle bitirdi!

Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen Barış Murat Yağcı, kariyerini ekran önünde sürdürdü. Katıldığı 'Survivor' yarışmasını ikincilikle bitirdi, büyük bir hayran kitlesi edindi ve yarışma performansından çok yine kendisi gibi Survivor yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı ile konuşulmaya başlamıştı.

Barış ve nisa ayrıldı

"ONU YÖNLENDİRECEK İNSANLAR İLE HAYATINA DEVAM ETSİN"

Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile ayrılığının sebebini katıldığı programda bu sözleri ile dile getirdi;

Şiddetli geçimsizlik. İlişkim hakkında konuşmak istemiyorum. Bitti gitti. Bir de Nisa'nın kararlarıyla ve hayatına girecek, onu yönlendirecek insanlarla hayatına devam etmesini ve mutlu olmasını temenni ediyorum. Yani tabii ansız oldu böyle üst üste. Ben konuşmak istemiyorum. Bitti gitti.

 NİSA'YA KAPI KAPALI, ÇİLİNGİR DE AÇAMAZ!

Ayrıldıkları halde sosyal medyadan fotoğraflarıni silmeyen Barış Murat Yağcı, bu durumu şu şekilde açıklıyor;

Napayım hemen çocuk gibi sileyim mi? "Ayrıldık hemen siliyorum takipten çıkıyorum lanet olsun" böyle mi yapayım? Hayatımda biri yok. Biri yokken de o fotoğrafların durmasında bir sakınca göremiyorum. Kapı çok kapalı. Çilingir de açamaz o kapıyı.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı ayrılık 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 09:13

Selçuk Uzun

YORUM EKLE