Barış Falay Konuk Olduğu Programda Rezil Oldu!

Şu sıralar Menajerimi Ara dizisiyle ekranlarda olan Barış Falay, konuk olduğu bir Youtube programında sarf edilen sözler nedeniyle tepki çekti. Prof. Nurhan Karadağ'a 'faşist' denilen program öğrencileri ayağa kaldırdı

Barış Falay Konuk Olduğu Programda Rezil Oldu!

Kutsal Motor” adlı YouTube kanalında yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler" programında Prof. Dr. Nurhan Karadağ hakkında sarf edilen sözler tepki çekti.

Zeynep Ocak’ın sunduğu “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler" programının 38’inci bölümüne oyuncu Barış Falay konuk oldu.

barış falay zeynep ocak

Oyuncu Falay, Ankara Üniversitesi Dil Tarhi Coğrafya Fakültesi’nde okuduğunu anlatırken sunucu Ocak fakültenin hayatını kaybeden hocalarından Nurhan Karadağ hakkında “gerçek bir faşist” ifadelerini kullandı.

"UMUT SEN UMURSAMAZSIN BÖYLE ŞEYLERİ"

Ocak devamında “Nurhan hoca, evlerden ırak” derken araya giren Falay, “Artık ırak Allah rahmet eylesin” dedi.

barış falay

Stüdyoda kahkaha sesleri duyulurken sunucu Ocak, “Fatiha’nızı esirgemeyin. Umut’cum beni izliyorsan kardeşim, neyse sen umursamazsın böyle şeyleri” dedi.

Söz konusu yayın başta Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın oğlu Umut Karadağ ve hocanın öğrencilerinin tepkisine neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 00:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE