Baht Oyunu dizisinin yıldızı Cemre Baysel sevgilisi Volkan Keskin'den ayrıldı

Sol Yanım dizisiyle ilk kez seyirciyle buluşup şimdilerde Baht Oyunu dizisinde Ada rolüyle ekranda olan Cemre Baysel, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Volkan Keskin'den ayrıldı. Keskin, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde oynuyordu.

Baht Oyunu dizisinin yıldızı Cemre Baysel sevgilisi Volkan Keskin'den ayrıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu'nun Ada'sı Cemre Baysel'in TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük selçuklu dizisinde Bozkuş karakterini canlandıran sevgilisi Volkan Keskin'den ayrılığı ortaya çıktı.

Sessiz sedasız yollarını ayıran ikili, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

Evlenmeleri beklenen Cemre Baysel ile Volkan Keskin'in ayrılığı şaşkınlık yarattı.

CEMRE BAYSEL BAHT OYUNU

BAHT OYUNU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Baht Oyunu, ilk aşkıyla mutluluğu bulamayan ve sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada'nın hikayesidir. Gönlünü çalıştığı şirketin sahibi olan Bora'ya Aşık olan Ada, ilk aşkıyla evlenmezse ömür boyu mutsuz olacağı inancı ile yaşamıştır. Ada için rüyalarda ve aşkta imkansızlık söz konusu değildir.

CEMRE BAYSEL KİMDİR?

2014 yılında 'Yeşil Deniz' adlı diziyle setlere adım atan güzel oyuncu, çevresinden aldığı motive edici mesajlar sonrası oyunculuk yapmaya karar vermiş. Baysel, 'İsimsizler', 'Elimi Bırakma', 'Ramo', 'Sol Yanım' ve 'Payitaht Abdülhamid' gibi dizilerde rol aldı. Cemre Baysel, bir süredir 'Baht Oyunu' adlı dizide Aytaç Şaşmaz ile başrolü paylaşıyor.

VOLKAN KESKİN KİMDİR?

Fotomodel, sinema ve dizi film oyuncusu, sanat yönetmeni. 1.85 metre boyunda ve 75 kg. 16 Ağustos 1983 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Babasının polis olması nedeniyle eğitim hayatını birçok ilde sürdürdü. 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2005’te modelliğe başladı.

VOLKAN KESKİN KİMDİR

Bazı filmlerinde sanat ekibinde yer alan Volkan Keskin, oyunculuğa 2007 yılında Dağlar delisi dizisiyle başlamıştı. 2019’da Payitaht Abdülhamid dizisinde Murad karakterini canlandırdı.Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Uyanış: Büyük Selçuklu (Bozkuş, TV Dizisi 2020)

Şampiyon (Uraz Koralp, TV Dizisi 2019)

İsimsizler (Kürşad, TV Dizisi 2017)

Payitaht Abdülhamid (Murad, TV Dizisi 2017-2018)

İsimsizler (Kürşad, TV Dizisi 2017)

Direniş Karatay (Olcayto, Sinema Filmi 2017)

Yarının Adı Başka (Sinema Filmi 2014)

Vay Başıma Gelenler 2,5 (Demir, Sinema Filmi 2014)

Karaoğlan (Karaoğlan, Sinema Filmi 2012)

Fetih 1453 (Sinema Filmi 2012)

Talihsiz Şans (Tv Filmi 2009)

Dağlar Delisi (Melik, TV Dizisi 2007)

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE