Bahar Şahin'in "Ben Görümceyim" Pozu Sosyal Medyayı Salladı!

Zalim İstanbul dizisiyle ünlenen güzel oyuncu Bahar Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor. Dizisinin final yapmasından sonra setlerden uzak kalan Şahin, arkadaşlarının düğününde ortaya çıktı.

Bahar Şahin'in "Ben Görümceyim" Pozu Sosyal Medyayı Salladı!

Kanal D ekranlarına gelen Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakteriyle ünlenen Bahar Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri çekmeye devam ediyor.

bahar

Geçtiğimiz aylarda ayrıldığı sevgilisi Cenan Adıgüzel’le barışan Bahar Şahin, arkadaşlarının düğününü organize etmek için işe koyuldu. Hayranlarının evlilik haberi beklediği Bahar Şahin bu sefer görümcelik yapmakla yetindi. Yakın arkadaşları Serkan Şenalp ve Esengül Yılmaz’ın düğününü organize eden Bahar Şahin pozu sosyal medyada takipçilerini gülümsetmeyi başardı.

“BEN GÖRÜMCEYİM”

Yakışıklı oyuncu Serkan Şenalp ve eşi Esengül Yılmaz’ın arasına girdiği bir fotoğrafı paylaşan Şahin, “Ben görümceyim nokta” notunu ekledi. Bahar Şahin’in pozuna takipçileri ‘film afişi’ yorumlarını yaptı. Güzel sanatçının paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

bahar

Öte yandan Bahar Şahin geçtiğimiz günlerde kendisini eleştirenlere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cevap vermişti.

“KAZANDIĞIM YERİN ADI ŞÖHRETSE TEŞEKKÜR EDERİM”

Dergi çekiminden bir pozunu yayınlayan güzel oyuncu herkes gibi bir insan olduğunun altını çizdi. Her genç insan gibi hatalar yaptığını ifade eden Şahin, “Başarı eğer şöhret kattıysa hayatıma veyahut başarımla kazandığım yerin adı şöhretse ona teşekkür ederim. Ancak mesleğimden dolayı göz önünde olmam, örnek bir insan gösterilmeme neden olmamalı. Çünkü ben de herkes gibi bir insanım. Ne bir süs bebek, ne bir kukla, ne de insanların örnek alacağı bir fikir lideri değilim. Evet ben de hatalar yapıyorum her genç insan gibi. Sırf daha fazla insan tarafından tanınıyorum diye, yaptığım her hareketin eleştirilmesi, bir linç malzemesi haline getirilmesi çok üzücü ve bir o kadar da korkutucu” notunu ekledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER