Bahar Candan’ın yarı çıplak paylaşımı olay oldu! ‘Umarım babam kızmaz…’

Katıldığı programlarla tanınan, şimdilerde ise yaptığı her paylaşımda adından söz ettiren Bahar Candan, son karesi ve altına düştüğü notla yine olay oldu.

Bahar Candan’ın yarı çıplak paylaşımı olay oldu! ‘Umarım babam kızmaz…’

Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettiren Bahar Candan, yine dikkatleri üzerine çeken bir paylaşımda bulundu.

“EMİNİM ŞU ANDA…”

Kiraladığı lüks bir rezidansın merdivenlerinde poz veren Candan, o kareyi takipçileriyle de paylaştı.

Sözlerine “Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım” diyerek başlayan fenomen isim, devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Eminim şu anda bilgisayar başında geleceği yönetecek öğrencileri için İngilizce çok önemli bilgiler yazıyordur.”

İşte o fotoğraf…

Bahar Candan’ın yarı çıplak paylaşımı olay oldu! ‘Umarım babam kızmaz…’

Bahar Candan, fotoğrafta PhotoShop olduğu iddialarına ise, “Photoshop olduğumu düşünenler için katıldığım showlarda bacaklarıma bakabilirsiniz. Celebrity dünyasında bestim bu konuda da” diyerek karşılık verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 22:01

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE