Bahar Candan İmaj Değiştirdi! Takipçilerinden Tam Not Aldı

İşte Benim Stilim yarışmasıyla Türkiye'de adını duyuran Bahar Candan, sosyal medyada gündem yaratmaya devam ediyor. Sık sık dış görünüşünde yenilik yapan fenomen yarışmacı bu sefer de saç rengini değiştirdi. Yaptığı her hareketle eleştiri oklarının hedefi olan ismin yeni saç rengini beğenildi.

Bahar Candan İmaj Değiştirdi! Takipçilerinden Tam Not Aldı

İşte Benim Stilim yarışmasıyla Türkiye'de adını duyuran ve sürekli imaj değiştiren Bahar Candan, son görüntüsüyle şaşırttı. Koyu renk kullandığı saçlarını kestirerek sarıya boyatan fenomen isim yeni görüntüsünü görücüye çıkarttı.

Sansasyonları ile büyük sükse yaratmayı başaran Bahar Candan sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Yaptırdığı estetik operasyonlarla adından söz ettirmeyi başaran Candan, İşte Benim Stilim programından sonra sosyal medyada yaşadığı değişimle dikkatleri çekti. Pandemi döneminde verdiği kilolarla fark yaratan Bahar Candan şimdilerde ise kilolu hali ve saç modeliyle görenleri şaşırttı.

bahar

YENİ İMAJI TAM NOT ALDI

Fenomen yarışmacının yaptığı paylaşım takipçilerini adeta harekete geçirdi. Kendisini oyuncak kutu bebeğine benzeten Bahar Candan’ın kısa sarı saçlarına yorum yağdı.

bahar

Candan’ın giydiği bol kıyafetler eleştiri oklarının hedefi olurken, yeni imajı takipçilerinden tam not aldı.

bahar

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 08:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER