Babasının Durumu İçin Ölelim mi Diyen Yasmin Erbil Mali'den Böyle Af Diledi!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hayranları ve sevenleri tarafından yakından takip ediliyor. Ünlü şovmenin kızı Yasmin Erbil gece gezmesinde kameralara yansıyınca 'Babanız hastayken siz geziyorsunuz' diyen muhabirlere 'Ne yapalım ölelim mi?' demişti. Yasmin, af dilercesine babasıyla aynı karede poz verdi!

Babasının Durumu İçin Ölelim mi Diyen Yasmin Erbil Mali'den Böyle Af Diledi!

Uzun süredir Kaçış sendromu nedeniyle sağlık sorunu yaşayan 63 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana bir de kök hücre tedavisi görüyor.

Erbil, uzun bir aradan sonra ilk defa fotoğraf paylaştı.

yasmin erbil

Kök hücre tedavisi gören ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, son görüntüsünü takipçileriyle paylaştı.

"CANIM ARKADAŞIM İYİ Kİ DOĞDUN!"

yasmin erbil mehmet ali erbil mesaj

Erbil, bir arkadaşının doğum gününü bu fotoğrafla kutladı.

Ünlü şovmen, yıllardır mücadele ettiği "kaçış sendromu" hastalığı nedeniyle aylarca yoğun bakım ünitesinde kalmış ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başlamıştı.

"BABİŞ EN KÖTÜ FOTOĞRAFIMI KOYMAN"

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil'in arkadaşı için düzenlediği doğum günü partisinde zorla da olsa kadraja girdi. Mesaja da "Babis en kötü çıktığım fotoğrafı koyman" diye yazdı. Mehmet Ali Erbil ise bu yoruma herhangi bir cevap bile vermedi!

mehmet ali erbil doğum günü kutlaması

YASMİN ERBİL'DEN ŞOKE EDEN YANIT

Gece kulübünden bir erkek arkadaşıyla mekandan çıkarken görüntülenen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, uzun süredir tedavi gören babasıyla ilgili sorulan soruya verdiği cevapla herkesi şaşırtmıştı.

Erbil, sürekli gece hayatında görüntülenmesinin zaman zaman tepkiye neden olması hakkında ise "Ne yapalım, ölelim mi?" karşılığını vermişti.

yasmin erbil

Yasmin Erbil'in babası Mehmet Ali Erbil, uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele ediyor. 24 yaşındaki Erbil'in bu açıklaması sosyal medyada, 'hayırsız evlat' şeklinde tepkiler aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 08:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE