Babasını Kaybeden Pelin Öztekin’den Yürek Burkan Paylaşım

Geçtiğimiz mart ayında babası Rasim Öztekin’in kaybeden oyuncu Pelin Öztekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Babasını Kaybeden Pelin Öztekin’den Yürek Burkan Paylaşım

Kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Türk tiyatrosunun usta sanatçısı Rasim Öztekin ölümüyle herkesi yasa boğdu.

Babasını kaybetmenin acısıyla yıkılan oyuncu Pelin Öztekin, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Babasını Kaybeden Pelin Öztekin’den Yürek Burkan Paylaşım

Ünlü oyuncu, babasına duyduğu özlemi şu sözlerle ifade etti:

"BAĞIRSAM DUYAR MISIN? DUYSAN GELİR MİSİN"

"Zamanla dediler. Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda. Ben söyliyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

“Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf yaa bi de başıma bu geldi diye isyanımı. Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.

Babasını Kaybeden Pelin Öztekin’den Yürek Burkan Paylaşım

Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni."


 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 15:38

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE