Azra Akın’ın Oğlu Demir’le Eğlenceli Anları

2002 Dünya Güzeli Azra Akın, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Akın, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda oğlu Demir ile yaşadığı eğlenceli anları takipçileriyle paylaştı.

Azra Akın’ın Oğlu Demir’le Eğlenceli Anları

İzmir’de eşi Atakan Koru ve oğluyla yaz tatiline devam eden Azra Akın, Instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. 2002 Dünya Güzeli, hesabından yaptığı son paylaşımda oğlu Demir ile bahçede dans ettiği anları takipçileriyle paylaştı. 38 yaşındaki manken, yaptığı paylaşıma “Dj Demir’le iş dönüşü eğlence” notunu düştü.

AZRA AKIN’IN EŞİ ATAKAN KORU KİMDİR?
Aslen Edirne Keşan doğumlu olan Atakan Koru, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Üniversite lisansını işletme mühendisliği bölümünde tamamlayan Koru, İstanbul’da bir AVM’de kafe işletmeciliği yapmakta.
İngilizce, İtalyanca, Portekizce ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilen Atakan Koru’nun ziraat mühendisi olan babası Ahmet Koru ve annesi emekli öğretmen Saniye Koru İpsala merkezde mütevazi bir hayat sürdürüyor. Çiftçilikle uğraşan Koru ailesi, binlerce dönüm tarım arazisinde çeltfik üretimi yapmakta.


2013 yılında Azra Akın ile aşk yaşamaya başlayan Atakan Koru, 2017 yılında dünya güzeli sevgilisiyle nikah masasına oturdu. Evliliklerinde 3’üncü yılı geride bırakan çiftin birlikteliğinden Demir adında erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE