Azra Akın'dan yeni televizyon projesi

Geçtiğimiz yaz aylarında yayın hayatına başlayan Woman TV, 2002 Dünya Güzellik Yarışması'nda birinci seçilen Azra Akın'ı kadrosuna kattı. Akın, kadın hakları, kadına yönelik şiddet, göçmenler ve çocuklarla ilgili bir program hazırlayacak.

Azra Akın'dan yeni televizyon projesi

Azra Akın, kadınların kurduğu ve çalışan kadrosunda çoğunlukla kadınların yer aldığı Woman TV'de yeni bir programa başlıyor.

Kadına yönelik şiddete karşı dikkat çekecek

2002 Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, aynı zamanda yedi yıldır Birleşmiş Millletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye Sözcüsü olarak kadın hakları, göçmenler ve çocuklarla ilgili çok sayıda projede yer alıyor. Azra Akın bu kez; cinsiyet eşitliği, insan hakları ve son yıllarda artış gösteren kadına yönelik şiddet ile ilgili konuları Woman TV ekranlarına taşıyor.

İlk konuk Armitage

Birleşmiş Millletler Nüfus Fonu (UNFPA) işbirliği ile hazırlanan programın ilk konuğu, UNFPA Doğu Avrupa ve Orta Asya'dan Sorumlu Bölge Direktörü Alanna Armitage'e olacak.

'Konuşalım' çarşamba günleri ekranda

Çözüme yönelik adımların atılması için farkındalık sağlanmasını amaçlayan Konuşalım adlı programın ilk bölümü, 20 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 20.00'de Woman TV'de ekrana gelecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 21:29
YORUM EKLE