Aysun Kayacı ile Hakan Ural'ı Fena Faka Bastılar! Aysun Kayacı Çıldırdı

Seçim döneminde yaptığı 'Dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir mi?' çıkışıyla Türkiye'de anlamsız bir lince kurban giden Aysun Kayacı bu sefer Twitter'da Hakan Ural'la yan yana getirildi.

Aysun Kayacı ile Hakan Ural'ı Fena Faka Bastılar! Aysun Kayacı Çıldırdı

Türkiye'de program yaptığı dönemde söylediği bir fikir yüzünden ülkeyi terk edip İngiltere'ye yerleşen manken Aysun Kayacı yine Twitter'da gündem oldu.

AYSUN KAYACI

Aysun Kayacı adına açılan sahte Twitter hesabından "Hakan Ural ile benim oyum bir mi?" paylaşımı yapıldı.

Kısa sürede gündem olan Kayacı, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplardan dolayı "Bıktım artık" diyerek isyan etti.

HAKAN URAL İLE KIYASLANDI

Hakan Ural'ın çok konuşulan Kanal İstanbul ve Montrö bildirisi yorumuna Kayacı'nın adına açılan sahte hesaptan "Hakan Ural ile benim oyum bir mi?" yorumu yazıldı. Yıllar sonra sessizliğini bozan Kayacı, " Twitter'daki hesap bana ait değil" diyerek tepki gösterdi.

HAKAN URAL

"BIKTIM BU TWITTER'DAN"

"Bıktım bu Twitter'dan" diyerek tepkisini dile getiren Aysun Kayacı, Cengiz Semercioğlu'na yaptığı açıklamada "Twitter'da adıma açılan sahte hesabı yılda 2-3 defa şikayet ediyorum. Ama sonuç alamıyorum. Adıma açılan sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor. Ona buna, hatta Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?" ifadelerini kullandı.

aysun kayacı ntv

OY POLEMİĞİ İLE GÜNDEME GELDİ

Aysun Kayacı, yıllar önce ekrana gelen bir tartışma programında "Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, dağdaki çobanla benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba" diyerek büyük bir tepki çekmişti.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE