Ayşegül Yıldız'dan İbrahim Tatlıses Hakkında Bomba Aşk İtirafı

İbrahim Tatlıses'in asistanlığını yaparken 2011 yılında İmparator'la evlenip bir kız dünyaya getiren Ayşegül Yıldız, oldukça ses getirecek itiraflarda bulundu.

Ayşegül Yıldız'dan İbrahim Tatlıses Hakkında Bomba Aşk İtirafı

İbrahim Tatlıses'in bir şarkısında söylediği, 'Ne sevdalar yaşadım sarışındı esmerdi, Ne sevdalar yaşadım mavi gözlü dilberdi, Ne sevdalar yaşadım benim için özeldi, Ne sevdalar yaşadım birbirinden güzeldi' dediği aşklar karşı tarafta pek de öyle durmamış anlaşılan!

ibrahim tatlıses

Bu durumu ortaya çıkaran Tatlıses ile 2011 ile 2013 arasında  evlenip boşanan ve bir kızı olan Ayşegül Yıldız'ın itirafları oldu.

Yıldız, hayatında hiçkimseye aşık olmadığını söyledi.

İşte detaylar...

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, takipçilerinden gelen "İkinci kez anne olmak istiyor musunuz?" ve "Kaç kere aşık oldunuz?" sorularına verdiği yanıtlarla şaşırttı!

ayşegül yıldız

Ayşegül Yıldız, 2011 yılında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile nikah masasına oturmuştu. Elif Ada adında bir kızları dünyaya gelen çift, 2013 yılında boşanmıştı. Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ayşegül Yıldız, özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Uzun zamandır Bursa'da yaşayan Yıldız, "İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine "Evet dönüş yapıyorum. Kısmetse nisan sonu mayıs başı gibi taşınmış olurum" ifadelerini kullandı.

'KEŞKE ÇOCUĞU TEK YAPABİLSEM'

40 yaşındaki Yıldız, yeniden çocuk sahibi olmak isteyip istemediği konusunda ise "Evet çok isterim keşke tek başıma yapabilsem" yanıtını verdi.

ayşegül yıldız

Ardından "Kaç kere aşık oldunuz?" sorusu yöneltilen Ayşegül Yıldız, "Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım" şeklinde dikkat çeken bir itirafta bulundu.

ibrahim tatlıses

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 22:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE