Ayşegül Çınar ile Eski Sevgilisi Arasında Sular Durulmuyor! Yasak Talebi Geldi

Ayşegül Çınar’ın uyuşturucuyu aracına koyduğunu iddia ettiği eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile arasında sular durulmuyor. Son olarak Çalıkoğlu, Çınar'ın kendi hakkında yalan yanlış konuştuğunu ileri sürerek mahkemeden yayın yasağı talebinde bulundu.

Ayşegül Çınar ile Eski Sevgilisi Arasında Sular Durulmuyor! Yasak Talebi Geldi

Geçtiğimiz haftalarda aracında 19 gram uyuşturucu madde bulunduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan oyuncu Ayşegül Çınar, maddeyi eski erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu'nun aracına koyduğunu iddia etmişti.

“KADINA YÖNELİK ŞİDDET VAR…”

"Çok büyük bir tuzağın içindeyim" diyen Çınar, konuyla ilgili "Gündemi bu tarz şeylerle meşgul etmek istemezdim. İfademde anlattığım gibi zaten yeni bir oyuncuyum, dava sonuçlandığında belgelerle karşınıza çıkacağım. Bu tarz şeylerle gündeme gelmek istemiyorum. Kadına yönelik bir şiddet var" şeklinde açıklama yapmıştı.

Ayşegül Çınar ile Eski Sevgilisi Arasında Sular Durulmuyor! Yasak Talebi Geldi…

YAYIN YASAĞI TALEBİ…

Sabah gazetesinin haberine göre bu kez Çalıkoğlu, eski sevgilisinin sözleriyle kendisini töhmet altında bıraktığını, lekelenmeme hakkının zedelendiğini ileri sürerek; İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu.

Çalıkoğlu, eski sevgilisi Çınar hakkında ihtiyati tedbir kararı verilmesini talep etti. Ayrıca Furkan Çalıkoğlu, hakkında sosyal medya ve medya platformlarında da yayın yapılmamasını istedi.

Mahkeme, bu talebi reddederek Ayşegül Çınar'ın ifade özgürlüğü kapsamında konuşup konuşmayacağının bilinmediğini, varsayım üzerine tedbir kararı verilmesinin mümkün olmadığını belirterek dosyaya yetkisizlik verdi.

Ayşegül Çınar ile Eski Sevgilisi Arasında Sular Durulmuyor! Yasak Talebi Geldi…

ESKİ SEVGİLİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞ…

Öte yandan ikili daha önce yaşadıkları silahlı tehdit olayıyla gündeme gelmişti. İddiaya göre; Çalıkoğlu, bir gece genç oyuncunun evine gitmiş ve tartışma sırasında "Sen o... Senin ananı avradını... Senin hayatını... Hayatı sana zehir edeceğim, bak gör..." diyerek hakaretler savurmuştu. Ardından, mutfağa giderek aldığı bıçakla Çınar'ı tehdit ederek yaralamıştı.

Çınar ise hemen polisi arayıp ihbarda bulunmuş, Çınar'ın ihbarıyla olay yerine gelen polise kendini iyi hissetmediğini ve oturmak istediğini söyleyen Çalıkoğlu, sonra aniden koşarak evden kaçmış. Oyuncu ise can güvenliğinden endişe duyarak eşyalarını toparlayarak, aracıyla evden çıkmış. Çınar, Göktürk yolu üzerindeyken Çalıkoğlu'nun kendisini takip ettiğini fark etmiş ve polisi aramış. İhbar sonucu izi bulunan Çalıkoğlu, elindeki silahla polise direnmiş ve yine kaçmıştı.

Ayşegül Çınar ile Eski Sevgilisi Arasında Sular Durulmuyor! Yasak Talebi Geldi…

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 14:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE