Ayşecan Tatari: "Bebek Kıpır Kıpır Kıpırdar"

'Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşe Can Tatari'nin anne olmasına sayılı günler kaldı. Tatari, eşi Edip Tepeli ile birlikte çekildikleri göbeği burnunda pozunu sosyal medya hesabında paylaştı.Paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni geldi...

Ayşecan Tatari: "Bebek Kıpır Kıpır Kıpırdar"

Fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'ın 'Duygu'su Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile New York'ta nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinde 3 yılı geride bırakan çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. 

ETİM ETİNE DEĞENDE...

7 aylık hamile olan güzel oyuncu, anne olmak için gün sayarken eşi Edip Tepeli ile birlikte çekildikleri kareyi, “Etim etine değende, elimi karnına koyan da… Bebek kıpır kıpır kıpırdar…” notu ile paylaştı.Güzel oyuncunun bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

AYŞECAN TATARİ KİMDİR?

14 Mart 1989 İstanbul doğdu. Oyunculuk kariyerine dokuz yaşındayken Evdeki Yabancı dizisi ile başladı. Ardından Çocuklar Duymasın dizisinde dört sezon oynadıktan sonra oyunculuk eğitimini almak üzere Amerika’ya gitti.

Stella Adler Studio of Acting’de konservatuar eğitimini tamamladıktan sonra 2011 yılında Türkiye’ye dönerek DOT tiyatrosunda çalışmaya başladı. Sarı Ay adlı oyunda yer alan oyuncu, bir sonraki sezon İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına girdi ve Şırça Hayvan Koleksiyonu ve Cyrano De Bergerac adlı oyunlarda rol aldı.


 

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE