Ayrılık Haberlerinin Ardından Tülin Şahin’den Psikolojik Şiddet İtirafı!

Pedro de Noronha ile nikâhsız olduğu ve çocuğunu göstermediği gerekçesiyle davalık olan Tülin Şahin sessizliğini bozdu. Şahin, psikolojik şiddete maruz kaldığını dile getirdi.

Ayrılık Haberlerinin Ardından Tülin Şahin’den Psikolojik Şiddet İtirafı!

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile nikâhsız olduğu ve çocuğunu göstermediği gerekçesiyle davalık olan Tülin Şahin, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Şahin, evliliği ve hamileliği boyunca ağır eleştirilere maruz kaldığını söyledi.

“HAZİRAN’DA BİTTİ…”

İlişkisinin Haziran ayında bittiğini söyleyen Tülin Şahin, “Eski fiziğime dönmem için çıkarttığı baskılar, hamileyken bir tane dondurma yediğim için çıkarttığı kavgalar yıpratıcı oldu. Eve bakıcı aldı ve bana ‘Şimdi spora dönme vakti’ dedi” ifadelerini kullandı.

Şahin ayrıca iki ülke arasındaki uyumsuzluk nedeniyle nikâhlarının onanmadığını da ekledi.

İşte o paylaşım…

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE