Aynur Aydın’dan erkeklerle ilgili çarpıcı itiraf!

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, Milyon TV’de Emel Yalçın’ın sorularını yanıtladı. Samimi açıklamalar yapan güzel şarkıcının erkeklerle ilgili itirafı ise programa damga vurdu.

Aynur Aydın’dan erkeklerle ilgili çarpıcı itiraf!

Cesur paylaşımları ve gündeme dair yorumlarıyla sık sık isminden söz ettiren şarkıcı Aynur Aydın, Emel Yalçın’ın Milyon TVde sunduğu programa konuk oldu.

Aynur Aydın’dan erkeklerle ilgili çarpıcı iddia!

Daha önce yaptığı açıklamalarda eski sevgilileri tarafından çok sefer aldatıldığını itiraf eden Aydın, "Seni hiç sevgilinle göremedik. Sektöre girdiğinden beri hiç sevgilin olmadı mı yoksa saklamayı mı iyi başardın?" sorusuna şu yanıtı verdi:

“ERKEKLERİN İLGİSİNİ ÇEKEN BİR KADINIM”

"16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım. Bunu sadece güzelliğimle değil sanırım zekam ile de başarıyorum. Hiç sevgilin olmadı mı dersen, bence saklamayı iyi başardım" cevabını verdi.

“BENİ Z KUŞAĞI ÜNLÜ YAPTI”

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve özellikle Twitter’da gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen 35 yaşındaki şarkıcı, kendisini Z Kuşağı’nın ünlü yaptığını söyledi.

Aynur Aydın’dan erkeklerle ilgili çarpıcı iddia!

“Z KUŞAĞI ZEKAYA ÖNEM VERİYOR”

Ünlü şarkıcı, "Esprili tweetlerim sayesinde Z kuşağı ile aramda güçlü bir bağ oluştu. Z kuşağının gerçek olan her şeye reaksiyon gösterdiğini ve onları kandırmanın kolay olmadığını biliyorum. Z Kuşağı zekaya önem veriyor" ifadelerini kullandı.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE