Aynur Aydın O Konuda Konuşurken Saçmaladı! Kendisi de İtiraf Etti (Video)

Türk Pop Müziğin genç isimlerinden Aynur Aydın, önceki gün Harbiye'de konser veren arkadaşı ve rakibi Simge Sağın'ı dinlemeye geldi. Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan Aynur Aydın, "yalan dünya" konusunda demeç verirken saçmaladı! Ne anlattığını ve anlatmaya çalıştığını kendisi de anlamayan Aynur Aydın, "Öyle saçma konuştum ki şu anda ben ne anlatıyorum?" diyerek söylediklerinin anlamsızlığını itiraf etti.

Türk Pop Müziğin genç isimlerinden Aynur Aydın, önceki gün Harbiye'de konser veren arkadaşı ve rakibi Simge Sağın'ı dinlemeye geldi. Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan Aynur Aydın, "Yalan Dünya" konusunda demeç verirken saçmaladı!

aynur aydın

Ne anlattığını ve anlatmaya çalıştığını kendisi de anlamayan Aynur Aydın, "Öyle saçma konuştum ki şu anda ben ne anlatıyorum?" diyerek söylediklerinin anlamsızlığını itiraf etti.

"DÜNYA KISA, HEPİMİZ MİSAFİRİZ ONUN İÇİN HERKES KENDİ İŞİNE HAYATINA ODAKLI"

Aynur Aydın, Harbiye'de konser veren Simge Sağın'ı dinlemeye gelenler arasındaydı. Konser öncesi magazinburada.net mikrofonlarına konuşan Aynur Aydın, "Biz Simge ile aynı anda yola çıktık. Bizim jenerasyondan ilk Harbiye konserine çıkan isim Simge oldu. Bizim de öyle bir hayalimiz var. Seneye inşallah" açıklaması yaptı.

aynur aydın magazinburada.net

Magazinburada.net muhabirinin "Yeni nesil eski nesile göre birbiriyle daha çok dayanışma içinde eski nesil genelde birbirleriyle polemik yapardı. Siz bunu nasıl yorumluyorsunuz?" sorusuna "Sanırım farkındalık, dünya da değişti artık, pandemi oldu, Beyrut'ta patlama oldu. Genel olarak insanlarda bir farkındalık başladı. Dünyanın geçici bir bir şey olduğunun farkındalığı belki de insanlar kendi hayatlarına döndü. Yalnız şu anda baya bir saçmalamış olabilirim o kadar güzel bir konuya girdim ki, ama aslında ne anlatmak istediğimi ben bile anlamadım" diyerek konuştuklarının anlamsızlığını itiraf etti.

"AJDA PEKKAN GİBİ OLMAK İSTİYORUM"

Kariyer anlamında kendisinin de belli bir hırsa sahip olduğunu söyleyen Aynur Aydın, önündeki başarılı modellerin kendisini kamçıkladığını söyledi. Kamçıklamak ifadesini bir türlü kamçılamak olarak söyleyemeyen Aydın, sanat kariyerindeki hedefinin süperstar Ajda Pekkan gibi olmak olduğunu söyledi.

aynur aydın

Ajda Pekkan'ın çok havalı ve klas biri olduğunu vurgulayan Aynur Aydın, kendisiyle tanıştığını Pekkan'ın evde merdiven inerken bile bir eda ile hareket ettiğini söyledi. Aydın, "Ajda Pekkan’ın çizgisini çok beğeniyorum, çok başarılı buluyorum. Kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Evinde merdivenlerden aşağı inerken sanki klip çekiminde gibiydi. O kadar havalı bir kadın. Bende o yolda ilerliyorum, sabah uyandığımda gözlükle dişlerimi fırçalıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER