Aynur Aydın: İhanete uğradım ama ben de bir sevgilimi aldattım

Son olarak Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında sahneye çıkan Aynur Aydın, katıldığı 'Melis Baştuğ ile Haftanın Konuğu' programında yaptığı açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü.

Aynur Aydın: İhanete uğradım ama ben de bir sevgilimi aldattım

Yaptığı paylaşımlar ve açıklamalar ile sık sık adından söz ettiren şarkıcı Aynur Aydın, daha önce aldatıldığını ve daha sonra kendisininde aldattığını bu sözleri ile ifade etmişti.

"ALDATILDIM AMA İTİRAF EDİYORUM BENDE ALDATTIM"

Birden fazla ihanete uğradım. İtiraf etmeliyim ki; ben de bir sevgilimi aldattım. İlişkimizin sonuna gelmiştik, ayrılmak üzereydik

Aynur Aydın aldattım

"BEN BELKİ DE BU SEKTÖRÜN EN MASUMUYUM"

Aydın'a, katıldığı programda aldatılma konusu ile ilgili yaptığı bu açıklamasıda soruldu. Ünlü şarkıcı bu açıklamasına şu sözleri ile açıklama getirdi.

Düşünmeden cevap vermemdir. Önce ağzım, sonra beynim devreye giriyor. Ben bir şey yaşadıysam yaşadım, bundan gocunmuyorum. Hatalarımın farkında olup kolayca dile getiririm. Ben belki de bu sektörün en masumuyum.  

 "DEĞERLİ BİR KARİYERE SAHİÇ DEĞİLİM VE BEN BİR HİÇ'İM"

Geçen hafta oldu, hatta ben bu olayı ‘kadına şiddet’ olarak nitelendirdim. Kariyerleri çok üst seviyede olmayan, kendince benim kariyerimi tiye alan üç kişi, Beşiktaş’ın şampiyonluk gecesine çıkmamı, geceye çağrılmamı eleştirdiler. Çünkü onlara göre oraya çıkacak değerde bir insan değilim, değerli bir kariyere sahip değilim ve bir hiç’im. Böyle bir aşağılama kaldı mı? Bu beni çok üzdü ve ilk düşündüğüm; annem ve babam izledilerse nasıl hissettiler? Benim hiç hak etmediğim bir muameleydi.

Aynur Aydın aldatma  

Aynur Aydın tatil

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 11:40

Selçuk Uzun

YORUM EKLE