Aynur Aydın Hayatında Kaç Kişi Olduğunu Açıkladı! (Video Haber)

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, önceki gün Vadi İstanbul’da görüntülendi. Alışveriş öncesi gazetecilerle sohbet eden başarılı şarkıcı, iş hayatından özel hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlar ve iddialı söylemleriyle sık sık gündeme gelen Aynur Aydın, önceki gün Vadi İstanbul’da görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde “mavi tikliler bana yürüyor” açıklamasıyla gündeme oturan başarılı şarkıcı alışveriş öncesi gazetecilerle bir röportaj gerçekleştirdi.

Aynur Aydın’dan Flört İtirafı! ‘Her Gün Herkesle..’ (Video Haber)

“HER AY 10-15 TANE KEDİNİN MASRAFLARINI KARŞILIYORUM..”
Keyfinin yerinde olduğunu söyleyen Aynur Aydın, stüdyo ve müzik çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Sokak hayvanlarına duyarlılığıyla bilinen Aydın, bu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Biz şu anda çalışmadığımız için zorlanıyoruz ama kayıtsız kalamıyorum. Bana çok fazla gönderiyorlar. Her ay düzenli olarak 10-15 tane kedinin ameliyat, mama gibi masraflarını karşılıyorum. Bunu söyleme nedenim, ne kadar çoğalırsak o kadar güzel bir dünyada yaşarız. Çünkü kediler kendilerini ifade edemiyor. Bir insan açım dediğimde illa bir şekilde bir kapı önüne çorba koyar ama hayvanlarda böyle bir durum yok.”

“BİR ŞEKİLDE GEÇİNİYORUZ..”
Koronavirüs salgını sürecinde maddi olarak zorlandığını ifade eden Aydın, bu süreçte eskiye nazaran daha az alışveriş yaptığını söyledi. Aydın, “Herhangi bir şeyi bozdurmak zorunda kalmadım ama bir şeyleri kısıtladım. Eskiden daha fazla alışveriş yapardım, sıfıra indiremedim ama azalttım diyelim. Elimden geldiğince evde oturuyorum. Eskiye nazaran daha az para harcıyorum. Eskiden sahne aldığımızda sahne kostümü, makyözü, kuaförü derken daha fazla harcıyorduk Ama şimdi bir şekilde geçiniyoruz. 

“KÜRK GİYEN İNSANLAR CAHİL..”
Son günlerde çok konuşulan kürk polemiğiyle ilgili fikirleri sorulan başarılı şarkıcı, şöyle konuştu:
“Kürk giymiyorum. Giyenlere karşı da kesinlikle tepkim var. Eskiden bunun farkında değildik ama artık herkes biliyor o hayvanlara neler yapıldığını. Çok korkunç bir şey ve bunu giyen insanlar inanılmaz cahil. Çok ayıpladığım bir şey.

Aynur Aydın’dan Flört İtirafı! ‘Her Gün Herkesle..’ (Video Haber)

“ÇOK FAZLA İNSANI KAYBETTİK..”
Aynur Aydın, koronavirüs salgını gölgesinde geçen 2020 yılıyla ilgili şöyle konuştu:
“Sanırım herkes için zor, şaşırtıcı ve üzücü bir yıl oldu. Çok fazla insanı kaybettik. İlginç bir şekilde ben daha Covid olmadım. İnşallah olmam. Annem ve babam oldu. Onlar da Almanya’da şu anda. Şükürler olsun iyileştiler. Zor bir süreçti. Her kapalı… O kadar özledim ki bir yerde oturup yemek yemeyi kahve içmeyi…”

“ÇOK FAZLA SARILAN VE ÖPÜŞEN BİR İNSAN DEĞİLİM..”
Başarılı şarkıcı, “Pandemi bittiğinde ilk yapacağınız şey nedir? Sarılır mısınız?” sorusuna ise, “Ben çok fazla sarılan ve öpüşen bir insan değilim. Genel olarak da bunun kalkması gerekiyor. Çünkü Covid olmazsa başka virüsler var. Bu da sürekli böyle ‘vıncık vıncık’ olmaktan geçiyor. Eğer sevgilin, annen baban veya çocuğun değilse sarılmaya öpüşmeye karşıyım. Onun dışında ne yapacağıma gelecek olursak, dünyayı gezeceğim herhalde. 2012-2016 arası iş gereği çok fazla yurt dışına çıkıyordum. Son 2-3 yıldır bunu çok azalttım” cevabını verdi.

Aynur Aydın’dan Flört İtirafı! ‘Her Gün Herkesle..’ (Video Haber)

“BİR TEK BANA MAHSUS BİR ŞEY DEĞİL..”
Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir radyo programında “mavi tikliler bana yürüyor” açıklamasıyla gündeme oturan Aynur Aydın’a bu sözleri hatırlatıldı. Aydın ise, “Oluyor tabii ki. Herkese de oluyordur. Bir tek bana mahsus bir şey değil. Eli ayağı biraz düzgün olan kadına olan şeyler diye düşünüyorum” cevabını verdi. Ünlü şarkıcı, “Hiç engellediğiniz oldu mu?” sorusuna ise “Yok görmezden geliyorum. Genellikle cevap vermiyorum ama yakışıklı olduğu zaman…(gülüşmeler)” cevabını verdi.

“BİRİSİNDEN HOŞLANDIĞIM ZAMAN APTALLAŞIYORUM..”
Aynur Aydın, “Beğendiğiniz bir aktör var mı ve beğendiğiniz bir aktöre DM’den yürür müydünüz?” sorusuna ise şu cevabı verdi:
“Yok onu hiç yapmadım. Ben biraz utangacım. Flört etmesini hiç beceremiyorum. Yakın çevrem de bunu çok iyi biliyor. Birisinden hoşlandığım zaman çok aptallaşıyorum. İlginç bir şekilde çok tuhaf bir hal alıyorum. Saçma sorular sorup, saçma şeyler konuşuyorum.”

Aynur Aydın’dan Flört İtirafı! ‘Her Gün Herkesle..’ (Video Haber)

“HERKESLE FLÖRT EDİYORUM..”
“En son ne zaman flört ettiniz?” sorusunu cevapsız bırakan Aynur Aydın, soruyu ti’ye alarak “Her gün herkesle flört ediyorum” cevabını verdi. Aşk hayatı merak edilen ünlü şarkıcı “Hayatınızda kimse var mı?” sorusuna da “Evet 4 tane” diyerek evde beslediği kedileri kast etti.

“BEN ÇALIŞMAYA İNANIYORUM..”
2021 yılından önce koronavirüsün bitmesini dilediğini söyleyen Aydın, “Sağlık, huzur, barış ve ekonominin daha güçlü olduğu bir yıl olmasını diliyorum” dedi. Ünlü şarkıcı, eskiden milli piyango bileti aldığını ama çıkmadığı için artık almadığını söyleyerek, “Ben çalışmaya inanıyorum. Azimle, pes etmeden güzel işler yaptığım zaman zaten kazanıyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 20:28

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE