Aynur Aydın Cem Yılmaz'a kapıyı kapattı! 'Tercihim olmazdı'

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın önceki gün Levent’te görüntülendi. Geçtiğimiz yıl “Pandemiyi Cem Yılmaz’la geçirmek isterim” açıklamasıyla gündem olan Aydın, “Sohbet etmek için dedim. Sizin düşündüğünüz gibi olsaydı Cem Yılmaz’ı seçmezdim” dedi.

Cesur paylaşımları ve twitter hesabından yaptığı sivri çıkışlarla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Aynur Aydın, önceki gün Levent’teydi.

Aynur Aydın Cem Yılmaz'a kapıyı kapattı! Tercihim olmazdı

Bir güzellik merkezinden çıkarken kameralara yakalanan güzel şarkıcı gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmedi. 

Yüzüne düzenli olarak “Hyaluronik Asit” işlemi yaptırdığını söyleyen Aydın bu işlem sayesinde yaşanmayı geciktirdiğini söyledi.

“BANA KALSA HER YERİME ESTETİK YAPTIRIRIM”

Estetik yaptırmaya sıcak bakan 35 yaşındaki şarkıcı “Estetiğe karşı değilim. Tam tersi bayılıyorum. Bana kalsa her yerime yaptıracağım ama korkuyorum. Sonuçlar her zaman iyi olmayabiliyor. Burnumu yıllardan beri yaptırmak istiyorum ama bugüne kadar hiç dokundurtmadım. Bazen iyi bazen kötü oluyor” diye konuştu.

“ÇOK GÜZEL BİR ŞARKIYI BİTİRDİK ANCAK…”

Hayranlarına yeni bir albüm müjdesi veren Aydın, çalışmaların çok güzel gittiğini ancak sonlara doğru bir tıkanma yaşadıklarını söyledi. Aydın, şöyle konuştu:

“Albüme giriştim. Çok güzel gidiyor ancak tıkandık. Çok güzel bir şarkıyı neredeyse bitirdik sayılır ama inanır mısınız ara melodisini bir türlü bulamadık. 6 aydır şarkının sonuna kadar geldik, ara melodiyi bir türlü tutturamadık."

Aynur Aydın Cem Yılmaz'a kapıyı kapattı! Tercihim olmazdı

“KEDİ VE KÖPEK KURTARDIM”

Pandemi döneminde çok sayıda sokak hayvanlarını kurtardığını söyleyen Aydın, “Çok yoruldum ama maneviyat açısından insana kendini iyi hissettiriyor” dedi.

“BAZI ŞEYLERE SANSÜRSÜZ YAKLAŞIYORUM”

Twitter hesabından yaptığı sivri paylaşımlarla sık sık gündeme gelen şarkıcı, “Yeni bir bomba açıklamanız olacak mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Gençler Twitter’da beni seviyor. Bazı şeylere sansürsüz yaklaşıyorum. Sanırım Avrupa’da doğup büyüdüğüm için böyle. Bazen farkında bile değilim. Türkiye’de ayıp denilen bir şey benim beynimde ayıp olarak kodlanmadığı için birisi tepki gösterdiğinde tuhaf oluyor.”

“BABAM ÇOK DIRDIRCI”

Anneler gününde seyahat yasağı olduğu için annesiyle görüşemediğini söyleyen Aydın, “Babam yanında. Babam biraz fazla konuşuyor. Çok dırdırcı. (Gülerek) Şikayet etmesini seven biri. Bazı konularda ona çekmişim. Söylenmeyi çok seviyorum. Çok kötü bir huy. Bu huyu babamdan almışım” ifadelerini kullandı. 

Aynur Aydın Cem Yılmaz'a kapıyı kapattı! Tercihim olmazdı

ALMANCA ŞARKI MÜJDESİ

Yakın bir zamanda Almanya’ya gideceğini söyleyen Aynur Aydın, “Almanya’da Almanca bir şarkı çıkartacağım” diyerek sevenlerine müjdeyi verdi.

“AŞK YOK! MUTSUZUM”

“Koronavirüs pandemisi başladığından bu yana hiçbir şeye konsantre olamıyorum” diyen Aydın, “Hayat biraz anlamsız gelmeye başladı bana. Aşk da yok. Mutsuzum” diyerek yalnızlıkta dert yandı.

“PANDEMİNİN BİTMESİ BENİ MUTLU EDER”

Ünlü şarkıcı “Sizi ne mutlu eder?” sorusuna, “Pandeminin bitmesi beni o kadar mutlu eder ki…” cevabını verdi.

“TERCİHİM CEM YILMAZ OLMAZDI”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı dönemde “Karantinayı Cem Yılmaz ile birlikte geçirmek isterim” sözleriyle gündeme oturan şarkıcıya bu sözleri hatırlatıldı.

Aynur Aydın Cem Yılmaz'a kapıyı kapattı! Tercihim olmazdı

Cem Yılmaz’la sohbet etmek için o açıklamayı yaptığını söyleyen Aydın, “Sizin düşündüğünüz gibi bir şey olsaydı tercihim Cem Yılmaz olmazdı. Daha farklı bir tercih yapardım” cevabıyla yine dikkat çeken bir yorumda bulundu.

ESKİ SEVGİLİLERİNİN ÇİRKİN OLDUĞUNU İMA ETTİ

Aynur Aydın, “Nasıl tiplerden hoşlanıyorsunuz?” sorusuna “Merhametli ve eğlenceli olmasını isterim. Tipe gelecek olursak da onu bulmak o kadar çok zor ki. Kendi çıtamı çok düşürdüm. Eski sevgililerimi görseniz….” diyerek eski aşklarının çirkin olduğunu ima etti.

“ALDATILMAYI SEVİYORUM”

Eski sevgilileri tarafından çok aldatıldığını sözlerine ekleyen Aydın, “Çok aldatıldım. Beni aldatmayı seviyorlar. Ben de aldatılmayı seviyorum” diyerek röportajı sonlandırdı.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER