Aylar Sonra Gelen İtiraf: ‘Bilmiyordum…’

Keremcem, önceki gün katıldığı bir canlı yayında özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. İlerleyen dakikalarda yayına dahil olan Gazal’ın Keremcem ile ilgili ‘Bilmiyordum’ şeklindeki açıklaması ise sanatçının hayranlarını şaşırttı.

Aylar Sonra Gelen İtiraf: ‘Bilmiyordum…’

Keremcem, geçtiğimiz günlerde Instagram’dan katıldığı bir canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. “Sokağa çıkamama fikri biraz sıkıntılı ama kız arkadaşım Gazal ile pandemi dönemi iyi geçiyor” şeklinde konuşan sanatçı, “Bu süreçte biz birbirimizi daha iyi tanıdık. Birbirimize güzel arkadaşlık ettik” dedi.

“SONRADAN ÖĞRENDİM…”

İlerleyen dakikalarda şarkıcının İran asıllı sevgilisi Gazal da yayına dahil oldu. İlk dönemlerde sevgilisinin ünlü biri olduğunu bilmediğini dile getiren Gazal, “Keremcem’i tanımıyordum tanıştıktan sonra şarkıcı ve ünlü olduğunu öğrendim” şeklinde konuştu.

“EVLENME MERAKLISI DEĞİL…”

Öte yandan Keremcem, sevgilisi Gazal’ın kendisi için hayatı yeniden anlamlandıran birisi olduğunu söyledi. Şu süreçte ilişkilerinde her şeyin iyi gittiğini de vurgulayan sanatçı, “1.5 yıldır birlikteyiz. Evlenme meraklısı biri de değil. Hayat planlar yaparken başına gelenlerdir. Göreceğiz” diye ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE