Aygün Aydın Hem Hakan Sabancı'ya Hem de Türk Halkına Hakaretler Yağdırdı

Hakan Sabancı ile flört ettiği dönemdeki mesajları ifşa etmesiyle gündeme oturan Aygün Aydın, sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Aygün Aydın Hem Hakan Sabancı'ya Hem de Türk Halkına Hakaretler Yağdırdı

Ünlü oyuncu Aygün Aydın, açtı ağzını yumdu gözünü.

Hakan Sabancı ile yaptığı yazışmaları ifşa ederek son günlerin en çok konuşulan ismi olan Aygün Aydın, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Söylemezsem Olmaz programının yorumcularıyla ağız dalaşına girerek tehditler savuran Aydın, bu kez hızını alamayıp hem Hakan Sabancı’ya hem Türk halkına hakaretler yağdırdı.

“ONDA NE ADAM OLUR NE DE BABA..”
Aygün Aydın, kendisine yapılan eleştirilerden çok bunaldığını söyledi. Aydın, "Her şeyin sebebi Hakan'la çıkmış olmam. Alın o k...tı da eski kız yeni kız arkadaşını da. Ondan ne adam olur ne de baba olur" diyerek küfürler yağdırdı.

"VATANDAŞLIKTAN ÇIKACAĞIM.."
Türk milletine de hakaret eden Aygün, "Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan ş....iz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa sürede çıkacağım. Allah hepinizin belasını versin. Ben yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu kadar iki yüzlü bir millet olamaz. O kadar ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun" diyerek herkesi şok etti.

PAYLAŞIMLARINI SİLDİ
Paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündeme oturan Aydın, daha sonra yaptığı paylaşımları sildi. 

VEDA MESAJIYLA OLAY OLMUŞTU
Oyuncu Aygün Aydın, ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı da açıklamıştı.

Aydın, yaptığı açıklamada, "Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV'yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım" dedi.

"HAZZI ALIP AMACIMA ULAŞTIM.."
Aydın mesajının devamında şu ifadeleri yer vermişti.

"Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal."

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 17:20

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE