Aygün Aydın duş alırken görüntülendi! Olay görüntüleri hemen sildi

Tatile giden Aygün Aydın, duş aldığı sırada çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Aygün Aydın'ın çıplak duş görüntüleri sosyal medyada hızlıca yayılınca Aydın, hesabındaki her şeyi sildi.

Aygün Aydın duş alırken görüntülendi! Olay görüntüleri hemen sildi

Sosyal medya üzerinden Hakan Sabancı'ya yönelik yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Aygün Aydın, gittiği Bodrum tatilinden duş aldığı anlara ait bir video yayınladı. Aygün videoya, "Hep olduğum yerdesin, varlığından arınamıyorum" notunu düştü.

Hakan Sabancı ile birliktelik sonrası yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Aygün Aydın, Bodrum'a tatile gitti.

OLAY GÖRÜNTÜLER SONRASI HER ŞEYİ SİLDİ

"Hep olduğum yerdesin, varlığından arınamıyorum" mesajıyla paylaşılan görüntülerin sosyal medyayı sallaması üzerine Aygün Aydın olay duş sahnesini hesabında bulunan her şeyle birlikte sildi.

aygün aydın duş

ULTRASON GÖRÜNTÜSÜ MERAK EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Aydın, Instagram'dan yaptığı son paylaşımıyla herkesi şaşkına çevirmişti. Bir ultrason görüntüsü paylaşan Aydın, bir ultrason görüntüsü paylaşarak bebeğin 3 aylık olduğunu söylemişti.

aygün aydın

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 20:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE