Aycan Yanaç’tan Dikkat Çeken Paylaşım! ‘Bazıları Yapmak İster…’

Survivor 2020'ye damga vuran isimlerden olan Aycan Yanaç, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Fenomen yarışmacı, sakatlığını üzerinden attıktan sonra sevenlerine seslendi. Yanaç’ın gönderisinde kullandığı ifadeler, takipçilerin dikkatini çekti.

Aycan Yanaç’tan Dikkat Çeken Paylaşım! ‘Bazıları Yapmak İster…’

Survivor yarışmasına katılarak geniş bir hayran kitlesine sahip olan Aycan Yanaç, Almanya’daki hayatını noktalayarak Gaziantep’e taşındı. Gaziantep ALG Spor takımında top koşturmaya başlayan Yanaç, geçtiğimiz günlerde küçük bir sakatlık yaşadı. Sakatlığını üzerinden atarak yeşil sahalara geri dönen Yanaç, sosyal medya paylaşımıyla sevenleriyle hasret giderdi.

aycan

“BAZILARI YAPMAK İSTER”

Survivor yarışmasında gösterdiği başarılı performansla sevilen Aycan Yanaç sosyal medya paylaşımlarıyla takipçileriyle iletişim kurmayı sürdüyor. Sağlık durumunun iyi olduğunu müjdeleyen Yanaç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, “Bazıları yapmak ister bazıları olmak ister bazıları ise yapar” notunu ekledi. Aycan Yanaç’ın gönderisindeki ifadelerin hedefindeki isimler merak konusu oldu.

aycan

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE