Ayça Ayşin Turan ve Ünlü Kadın Oyuncu Hakkında Skandal Evlilik Haberi!

Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinde 2 sezon boyunca başrol oyuncusu olarak Leyla karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan'ın Pakistanlı kadın oyuncu Iqra Aziz ile evlendiği iddia edildi.

Ayça Ayşin Turan ve Ünlü Kadın Oyuncu Hakkında Skandal Evlilik Haberi!

Show TV ekranında yayınlanan Arıza dizisinde rol alan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan'ın başına trajikomik bir olay geldi.

ayça ayşin turan iqra aziz

Vikipedi üzerinde Ayça Ayşin Turan'ı Pakistanlı kadın oyuncu Iqra Aziz ile evli olduğu yazıldı.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Ayça Ayşin Turan'ın Vikipedi tarafından hazırlanan hayat hikayesinde büyük bir hata yapıldı.

Bekar olan oyuncunun Iqra Aziz isimli bir kadın oyuncu ile evli olduğu yazıldı.

iqra aziz

PAKİSTAN'IN EN ÖNEMLİ OYUNCUSUYLA EVLİ GÖSTERİLDİ

Bu durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan güzel oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Evlenmişim ya ben" diyerek tepki gösterdi.

ayça ayşin turan

Ayça Ayşin Turan ile evli olarak gösterilen Iqra Aziz'in Pakistan'ın en önemli oyuncularından biri olduğu öğrenildi.

Iqra Aziz'in Instagram'da 5.6 milyon takipçisi bulunuyor. Iqra Aziz'in 2019 yılından bu yana sunucu Yasir Hussain ile evli.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 08:53

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE