Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz aşkı bitti!

Sosyal medyayı her adımıyla sallayan ünlü çift Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan ilişkisinde yaşanan gelişme magazin gündemine damga vurdu. Bir süredir Navruz'un Turan'a ihanet ettiği iddia edilirken ünlü çiftten flaş hamle geldi. İşte detaylar...

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz aşkı bitti!

Magazin Burada özel haberine göre; Bir dönem gündeme vuran Ada Masalı adlı dizisinde aşk yaşamaya başlayan Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz çifti, kamuoyunda ‘En yakışan çift’ olarak görülüyordu.

Alp Navruz'un çapkınlık iddiaları gündeme gelmişti... Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz aşkı bitti!

Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın ilişkileri yakışıklı oyuncunun gittiği spor salonunda bir kadınla yakınlaşması haberleri ile sarsılmıştı.

Sevgililerin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ederken dedikodu kazanı da kaynamaya devam ediliyor. Son konuşulanlara göre Alp Navruz’un çapkınlığının ilk vukuatı olmadığı geçtiğimiz yaz arkadaşları ile Çeşme tatiline giden Navruz’un Ayça Ayşin Turan’ı yakınlaştığı bir tatilci ile aldatmış olduğu ve güzel oyuncunun bu durumdan haberi olmadığı öğrenilmişti. 

Son olarak ilişkileri üzerinde kara bulutlar dolaşan çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakmasıyla gündeme damga vurdu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2022, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER