Ayasofya’ya Hayran Kalan Amber Heard Rotayı Kapadokya’ya Çevirdi

Johnny Depp ile yaşadığı olaylı boşanma davasıyla gündemi meşgul eden Amerikalı oyuncu Amber Heard, geçtiğimiz haftalarda ülkemize gelmişti. Türkiye Tatiline Bodrum’da başlayan Heard sonra İstanbul’a geçmiş ve gezdiği yerlere hayran kalmıştı. Türkiye’den ayrılamayan Heard şimdilerde Kapadokya'nın keyfini çıkarıyor.

Ayasofya’ya Hayran Kalan Amber Heard Rotayı Kapadokya’ya Çevirdi

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Amber Heard, İstanbul turunun ardından Kapadokya’ya yöneldi. İstanbul’dayken pek çok ünlü Camiyi ziyaret eden Amber özellikle Ayasofya’ya hayran kalmış ve "Ayasofya'nın içinde yıllarca durup asla sıkılmazsınız. Ne kadar büyüleyici bir yer" ifadelerini kullanmıştı. Amerikalı yıldız şimdi ise Kapadokya’yı karış karış geziyor.

Amber Heard , gördükleri karşısında nefesinin kesildiği belirterek,  Kapadokya’da çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımları büyük ilgi gördü.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 15:21

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE