Atilla Taş Alkol Satışıyla İlgili Taşı Gediğine Koydu: Karşıyım ama...

Atilla Taş sosyal medyaya bir döndü pir döndü. Son olarak kamuoyunda gündem olan alkol satışıyla ilgili fikri sorulan Atilla Taş, yasaklarla ilgili yorumunu Twitter'dan yaptı. Taş'ın açıklaması gündem oldu.

Atilla Taş Alkol Satışıyla İlgili Taşı Gediğine Koydu: Karşıyım ama...

Atilla Taş, Koronavirüs vakalarındaki artış nedeniyle Türkiye'de uygulanan 17 günlük tam kapanma sürecinde "alkol satışı olmayacağı" tartışmalarına ilişkin olarak, "Esasında ben de alkol satışına karşıyım. Alkol halka bedava dağıtılmalı" dedi. 

ESNAF YASAK DEĞİL DEVLET YASAK! VATANDAŞIN KAFASI İÇMEDEN KARIŞTI

Türkiye genelinde tam kapanmayla birlikte başladığı belirtilen alkol yasağına dair tartışmalar devam ediyor. Tekel büfeleri ve zincir marketler, resmen yasaklanmadığı için içki satışına devam ettiklerini söylerken yetkililer ise yasağın sürdüğünü belirtiyor.

atilla taş twitter

Konu, sosyal medyada da en çok tartışlan konulardan biri olurken, Twitter hesabından konuyla ilgili olarak konuşan müzisyen Atilla Taş, "Şahsi fikrim sorulmuş, arkadaşlar esasında ben de alkol satışına karşıyım. Alkol halka bedava dağıtılmalı" dedi. 

Taş'ın paylaşımı, on binlerce beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE